• Fan Bakımı, yenileme ve Temizlik

  Merhabalar. Fan bakımı, Bu yazımızda bilgisayarlarımızda bulunan soğutucu fanları değiştirmeden yenileme ve çıkan rahatsız edici sesi sıfırlama ile ilgili verdigimiz hizmet detaylarını bulabilirsiniz.

  Bilgisayarlarda bulunan fanlar dogru fan bakımı yapılmadığı zaman, zamanla toz tanelerinin toplanması sonucu yavaşlar ve ses yapmaya başlarlar. Bu durumda çoğu kullanıcı yeni soğutucu fan alıp fan değişim yolunu giderler. Küresel çaptaki ham madde azalması sonucu ise artık bilgisayar parça ücretleride bir hayli yükselmişdir. Bu durumda yeni fan alıp ekstra masrafa girmeden mevcut fanı komple temizlik ve diğer işlemlere tabi tutarak yeni bir fan gibi kullanabilir hale getirebiliyoruz. Hlm Bilgisayar servisi olarak bu işlemleri gerekli malzemeleri kullanarak en güzel şekilde yerine getirebiliyoruz. Aşağıda göreceğiniz fan müşterimizin yükses ses şikayeti ile gelmiş bir fandır.

  Yenileme yapıldıktan sonra fanda eskiden olan rahatsız edici ses olmayıp ekstra olarakda eski hızından daha hızlı döndüğünden dolayı daha iyi soğutma yapacaktır. Bu sebeple kullanıcı bilgisayarına daha iyi performans ve daha uzun ömürlü bir bilgisayar olarak faydası olacaktır.

  Aşağıda yenileme yaptığımız fan temizliği ile ilgili görselleri görebilirsiniz.

  Fan Bakımı
  Fan Bakımı

Comments are closed.
Ankara Hlm Bilgisayar Bilgisayar ve Laptop Tamiri Haninerde ? Akücü Ankarada Kobicity Firma Rehberi BİLGISAYAR YAZILIM Firma Ekle Eczacıoğlu Nakliyat