lcd ekran değişimi

Notebook, Netbook, Tablet veya bilgisayar monitörlerinizin, lcd panellerinizin kırılmış yada arızalanmış cihazlarınızın tamirini marka, model ve ebat bağımsız olmaksızın garantili bir şekilde yapıyoruz. Eğer cihazınız garantili ise ve kullanıcı hatasından hariç bir sorun oluşmuşsa garanti sürecinde de siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Ekran, lcd panel kırılmalarının hemen hemen hepsi kullanıcı hatalarından (kusurlarından) kaynaklanır. Bu tür arızalarda garanti kapsamına girmez. Kullanıcılar çoğu zaman notebook’ların arasında flash disk, kalem gibi şeyler unutarak ekranı kapattığı zaman ekranlarını lcd panellerini kırmaktadır. Yada bir yerden düşürerek ekranların yada lcd panellerin kırılmalarına sebep olmaktadırlar. Böyle durumlarda ne yazik ki kırılan ekranların, lcd panellerin tamiri mümkün değildir. Lcd ekranda likit akması, pixel problemi, kırık var ise tamir söz konusu değildir.

Lcd ekranlarda diğer bir arıza ise elektrik dalgalanmalarından, yüksek voltajlardan kaynaklanır. Elektrik dalgalarındaki ani değişimler cihazların inverter, interface ve power kartına zarar vermektedir.Bu tür arızalar garanti kapsamında geçerlidir. Eğer garantisi bitmiş ise Hlm bilgisayar olarak garantili bir şekilde onarıyoruz.

Bu tür arızalarla karşılaştığınızda şunlar olabilir.

  • Ekrana görüntü gelip gelip gidiyor.
  • Görüntünün bir kısmı yok.
  • Ekran dört parçaya döndü.
  • Ekranda çizgiler var.
  • Görüntü titriyor.

Ekran değişimi yaptığımız markalar

HP, CASPER, ASUS, SONY, LENOVO, SAMSUNG, ACER, ARÇELİK, BEKO, BENQ, CBOX, COMPAQ

FUJİTSU SİEMENS, GRUNDİG, IBM, LG, MSI, TOSHİBA, VESTEL

 

 

Ankara Hlm Bilgisayar Bilgisayar ve Laptop Tamiri Haninerde ? Akücü Ankarada Kobicity Firma Rehberi BİLGISAYAR YAZILIM Firma Ekle Eczacıoğlu Nakliyat