KurumsalHlm Bilgisayar teknoloji ve bilgisayar sektöründe 2005 yılından bu yana çalışma faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmeye devam etmektedir.

Kurulduğu ilk yıllardan bu yana Türkiye’de teknoloji sektöründe anlaşmalı olduğumuz iş ortaklarımız çerçevesinde ve yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe deneyimleriyle müşterilerimize bilgisayar teknik servisi anlamında profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Hlm Bilgisayar olarak amacımız koşulsuz müşteri memnuniyeti planlayıp, kaliteli hizmet sunabilmektir. Geniş hizmet yelpazemiz ve sorunsuz satış ağımız ile başta Ankara olmak üzere tüm  Türkiye genelinde hizmet sunmaktayız.

Hlm Bilgisayar olarak siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işimizin her detayını profesyonel olarak yaparak uzun yıllar sektörde sizlere hizmet vermekten kıvanç duyduk. İlerleyen yıllarda bu sorumluğa sahip çıkarak müşterilerimize umduğundan daha iyi hizmet sağlamaya çalışacağız.

Her türlü bilgisayar problemlerinde gün boyu yanınızda olan Hlm Bilgisayar teknoloji alanında profesyonel müşteri odaklı çözümler üretmektedir.

Ankara Hlm Bilgisayar Bilgisayar ve Laptop Tamiri Haninerde ? Akücü Ankarada Kobicity Firma Rehberi BİLGISAYAR YAZILIM Firma Ekle Eczacıoğlu Nakliyat