notebook tamiri

 

Notebook tamiri kesinlikle uzman, ilgili, eğitimli kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Bu vasıflara sahip olmayan kişiler cihazınıza yarardan çok zarar vereceklerdir. Yapılan küçük bir hata telafi edilemeyecek durumlara sebep olabilir. Bu sebepten dolayı onarımla kurtulacak bir anakartta yapılan yanlış sayesinde, anakart değişimine kadar gider ve size çok daha maliyetli olur. Bu yüzden bilgisayarlarınızı kendini kanıtlamış firmalara teslim etmeniz ben kullanıcı açısından hemde cihazın sağlığı açısından faydalı olacaktır.

Hlm Notebook Laptop Tamir Servisi Ankara’da tüm marka ve modellerdeki bilgisayarlarınızın, notebooklarınızın tamir bakım onarım gerektiren işlemlerinde garantili olarak yapmış olduğumuz uygulamalar neticesinde hizmet vermektedir. Özel olarak sizlere hizmet sağlayan firmamız garanti süresi bitmiş veya kullanıcı hatalarından kaynaklı bir takım problemlerde her zaman yanınızdadır. Ekran değişimi, chipset tamiri, klavye onarımı, ekran kartı sorunları, harddisk sorunları, menteşe tamiri, Ram upgrade, Ssd disk takma, adaptör tamiri onarımı, batarya değişimi, bios yazılımı, kasa değişimi gibi işlemlerde profesyonel olarak sizlere çözüm üretmekteyiz.

Ücretsiz olarak yapmış olduğumuz analizler ve arıza tespit neticesinde sorunu bulduktan sonra arızanın maliyetini sizlere söylüyoruz. Ve sizlerin onayı sonrasında onarım işlemine başlıyoruz. Onarım işlemi bittikten sonra notebook’ ları 24 saat performans testine tabi tutuyoruz. 24 saat performans testini tamamlamadan hiç bir bilgisayarı kullanıcısına teslim etmiyoruz.

Tüm laptop, notebook, bilgisayar parçaları stoklarımızda mevcuttur.

Harddisk

Ram

İşlemci

Ekran kartı

 

Ankara Hlm Bilgisayar Bilgisayar ve Laptop Tamiri Haninerde ? Akücü Ankarada Kobicity Firma Rehberi BİLGISAYAR YAZILIM Firma Ekle Eczacıoğlu Nakliyat