• Notebook Tamiri

   

  bilgisayar-tamiri

  Notebook tamiri kesinlikle uzman, ilgili, eğitimli kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Bu vasıflara sahip olmayan kişiler cihazınıza yarardan çok zarar vereceklerdir. Yapılan küçük bir hata telafi edilemeyecek durumlara sebep olabilir. Bu sebepten dolayı onarımla kurtulacak bir anakartta yapılan yanlış mudahale sayesinde, olay anakart değişimine kadar gider ve size çok daha maliyetli olur. Bu yüzden bilgisayarlarınızı kendini kanıtlamış firmalara bilgisayar tamircisi teslim etmeniz hem kullanıcı açısından hemde cihazın sağlığı açısından faydalı olacaktır.

  Tüm marka ve modellerdeki notebook’larınızın tamir bakım gerektiren işlemlerinde garantili olarak yapmış olduğumuz uygulamalar neticesinde hizmet vermekteyiz. Özel olarak sizlere hizmet sağlayan Notebook servisimiz garanti süresi bitmiş veya kullanıcı hatalarından kaynaklı problemlerde her zaman yanınızdadır. Ekran değişimi, chipset tamiri, klavye değişimi onarımı, ekran kartı sorunları, harddisk sorunları, menteşe tamiri, Ram upgrade, Ssd harddisk takma, adaptör tamiri değişimi, batarya değişimi, bios yazılımı, kasa değişimi onarımı gibi işlemlerde profesyonel olarak sizlere çözüm üretmekteyiz.

  Ücretsiz olarak yapmış olduğumuz analizler neticesinde sorunu bulduktan sonra sizlerin onayı sonrasında onarım işlemine başlıyoruz. Onarım işlemi bittikten sonra notebook’ ları 24 saat performans testine tabi tutuyoruz. 24 saat performans testini tamamlamadan hiç bir bilgisayarı kullanıcısına teslim etmiyoruz.

  Tüm laptop, notebook, bilgisayar parçaları stoklarımızda mevcuttur.

Comments are closed.
Ankara Hlm Bilgisayar Bilgisayar ve Laptop Tamiri Haninerde ? Akücü Ankarada Kobicity Firma Rehberi BİLGISAYAR YAZILIM Firma Ekle Eczacıoğlu Nakliyat