• Bilgisayar Servisi Yıldız

    Hlm Bilgisayar Yıldız Tamir Servisi, Bilgisayar bileşenlerinde oluşan tüm sorunlarda size yerinde destek hizmeti vermektedir. Laptop, Notebook, Netbook, Dizüstü, Masaüstü, Tablet gibi bilgisayarlardaki tamiri gerektiren işlerinizde, bizi aradığınızda, sorununuzu dinleyip size en hızlı ve en uygun çözümü üreteceğiz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda Yıldız bölgesindeki yetkili arkadaşımız size en kısa sürede destek vermeye çalışacaktır. Bilgisayarınızda oluşan arızalarda ram, format atma, kurulum, modem, power supply, monitör, ekran kartı, anakart, bios, hard disk, klavye, mause, kasa, dvd-rom, ssd takma, windows yükleme internet arızalarında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bilgisayar tamircisi servisimiz gerekli donanımlarla test yapıp, sorununuzun neden ve nereden kaynaklandığı hakkında size bilgi verecektir. Bilgisayar Servisi Sorunu tespit ettikten sonra arızalı parçanın tamir ettirmeye değer mi değmez mi konusunda size yol gösterecektir. Tamir edilmesi gerekiyorsa tamir, tamir ettirmeye gerek yok ise değişim yoluna gidilecektir.

    Sizde herhangi bir sorunlar karşılaştığınızda firmamızı arayın ve Hlm Bilgisayar servisinin size sunduğu hizmetlerden faydalanın.

Comments are closed.
Ankara Hlm Bilgisayar Bilgisayar ve Laptop Tamiri Haninerde ? Akücü Ankarada Kobicity Firma Rehberi BİLGISAYAR YAZILIM Firma Ekle Eczacıoğlu Nakliyat